Парламентська опозиція затягує ухвалення євроінтеграційних законопроектів. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Факти говорять про те, що на сьогоднішній день опозиційні фракції роблять все можливе, щоб був привід перед підписанням угоди у Вільнюсі сказати, що Україна не виконала свої зобов'язання», - сказав він.

Зокрема, Єфремов нагадав, що ввечері 18 листопада з'явився ще один законопроект про лікування засуджених за кордоном, підготовлений і переданий робочій групі представниками фракції «УДАР».

«Учора після 4,5 годин розгляду законопроекту про лікування засуджених за кордоном (на засіданні робочої групи. - Ред.) депутат від фракції «УДАР» подає пропозицію ще на восьми аркушах... І це теж є фактом. І я ставлю запитання, хто ж у нас затягує, займається інсинуацією - фракція ПР, яка чесно заявляє, що робитиме, йде логічно в цьому напрямі, чи інші, які заявляють одне, а роблять зовсім протилежні речі», - обурився він.

Єфремов розкритикував також і ситуацію з підготовкою до другого читання законопроекту про прокуратуру.

«Кажуть, що там вже 800 поправок є, з них - 500 подали представники опозиції і ще не факт, що ці поправки будуть зняті. Я багато разів чув, коли спочатку йдуть одні заяви, кажуть, що знімуть поправки, а вони не знімаються», - зазначив регіонал.

Також він вважає недоцільним вносити в законопроект про прокуратуру десять поправок, запропонованих опозицією. «Можна в законопроект внести лише одну поправку, і вона його повністю поховає. І тут треба говорити, що ми цей законопроект приймаємо без будь-яких умов, або ні», - підкреслив нардеп.

За його словами, до третього законопроекту з «європакету» про внесення змін у виборче законодавство також подано багато поправок - близько 300. «Навіщо? Це чисто технічний законопроект, що регулює норми, які не були дописані при спільному прийнятті попереднього законопроекту», - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, Верховна Рада планує розпочати розгляд євроінтеграційних законопроектів - про прокуратуру, про вибори народних депутатів і лікування ув'язнених за кордоном - у четвер, 21 листопада.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

153