Валютний ринок увійшов у передноворічний спокій. Україна має всі шанси зустріти Новий 2014 рік з курсом 8,2 грн/дол.

«В цілому валютний ринок вже увійшов у передноворічний спокій і до початку 2014 року курс гривні напевно складе поточні 8,2 грн/дол.», - вважає керуючий партнер «Капітал Таймс» Ерік Найман.

У той же час, на думку начальника відділу аналізу та підтримки бізнесу ринків капіталу «Альфа-Банк Україна» Олександра Вертія, стабілізації курсу сприятимуть проблеми в американській економіці.

«Долар дешевшає під час торгів у вівторок по відношенню до євро та ієни після того, як кілька керівників Федеральної резервної системи (ФРС) дали зрозуміти, що американська економіка поки недостатньо сильна і кількісне пом'якшення (QE) може продовжитися в колишньому об'ємі», - зазначає він.

За його словами, інвестори розраховують на розвиток цієї теми у виступах голови ФРС Бена Бернанке і його колег на цьому тижні, а також чекають свіжих макроекономічних даних, які, ймовірно, підтвердять, що економіка США відновлюється повільно і нерівномірно.

Сьогодні, на думку банкіра, котирування на міжбанківському валютному ринку перебуватимуть на рівні 8,2050-8,2200 грн/долар.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

159