Тимчасова робоча група з напрацювання законопроекту про лікування засуджених за кордоном може зібратися сьогодні після 18:00. Таке припущення висловив народний депутат України від фракції Партії регіонів, член тимчасової робочої групи Володимир Олійник, передає кореспондент Forum'у.

Він зазначив, що перед тим як збиратися, необхідно вивчити новий законопроект, що стосується лікування засуджених за кордоном, який розробили українські правозахисники.

«Я говорив з головою робочої групи (народний депутат від фракції ПР Геннадій Васильєв. - Ред.), і він сказав, що потрібно визначитися і, напевно, ці матеріали передати до науково-експертного управління для отримання висновків», - сказав Олійник.

На його думку, новий законопроект написаний з метою затягування створення спільного документа.

«Ніякої спецоперації з боку Партії регіонів немає. Це спецоперації лідерів опозиції, які не зацікавлені у вирішенні цього питання», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, члени тимчасової робочої групи з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном досягли домовленості про те, що термін лікування за кордоном засуджених не буде враховуватися в загальному терміні відбування покарання.

Богословська припускає, що законопроект про лікування засуджених за кордоном може бути прийнятий у четвер, 21 листопада, одразу за основу і в цілому.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

101