Фракція Партії регіонів готова зібратися на позачергове засідання парламенту у випадку, якщо Верховна Рада не розгляне єврозакони на цьому пленарному тижні. Про це, як передає кореспондент Forum'у, на брифінгу заявив лідер фракції ПР Олександр Єфремов.

«Ми у будь-який момент можемо зібратися», - запевнив він.

За словами Єфремова, для скликання депутатів на позачергове пленарне засідання необхідно, щоб законопроекти були готові до розгляду і голосування в залі.

Крім того, він вважає, що розгляд законопроекту про прокуратуру залежить виключно від профільного комітету.

Лідер фракції ПР нагадав, що існує понад півтисячі поправок, які необхідно звести в порівняльну таблицю. «Якщо комітет зробить роботу, значить, у нас є можливість розглянути законопроект у четвер, якщо ні, у нас нічого буде розглядати», - підкреслив він.

Що стосується законопроекту про лікування засуджених за кордоном, то Єфремов підкреслив, що документа, напрацьованого спеціально створеною тимчасовою робочою групою, немає. «Тепер усе залежить від того, в якій формі він буде напрацьований. Буде голосувати ПР - ми визначимося в процесі розгляду цього документа. Але на сьогоднішній день немає жодного проекту закону, який з нашої точки зору придатний до розгляду», - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що всі законопроекти з «європакету» будуть розглядатися парламентом 21 листопада.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155