Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає, що підписання Угоди про асоціацію Євросоюзу з Україною залежить виключно від Президента Віктора Януковича.

Про це Більдт заявив журналістам у Брюсселі, прибувши на засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ. На засіданні буде обговорено підготовку до саміту «Східне партнерство» у Вільнюсі 28-29 листопада, а також прогрес України у виконанні вимог ЄС для підписання Угоди про асоціацію, повідомляє «УНІАН».

«Все в руках Президента Януковича. У нас є політика, але я не впевнений, що у нього є політика», - сказав керівник МЗС Швеції, яка разом з Польщею є автором ініціативи «Східного партнерства».

У той же час, за його словами, Євросоюз не може прийняти остаточного рішення щодо України.

«Я думаю, що ще занадто рано. Наскільки я знаю, Кокс і Кваснєвський ще працюють. Тому обговорювати ще рано. Я чекаю більш широкого обговорення цього питання тут», - сказав він.

На запитання, чи буде все-таки підписано Угоду про асоціацію з Україною у Вільнюсі, Він відповів: «Я не знаю. Дві речі тут - Вільнюс знаходиться не тут, ми зараз в Брюсселі, і у нас на столі достатньо (аргументів для вирішення), а Вільнюс буде в кінці наступного тижня. Побачимо. Зараз говорити ще рано».

Нагадаємо, Європейський парламент продовжив місію Кокса і Олександра Кваснєвського в Україні до Вільнюського саміту «Східне партнерство».


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

330