Уряд виніс на розгляд Верховної Ради низку законодавчих ініціатив. Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов.

За його словами, законопроекти стосуються не тільки питань асоціації з Євросоюзом і політичних моментів, але і базових сфер життя країни.

«Наша відповідальність дуже висока і не обмежується лише електоральними рамками або короткостроковими інтересами. Так, підготовлено 5 законопроектів щодо соціальної сфери, 7 - щодо розвитку фінансового сектору, про випуск державних облігацій, дерегуляції бізнесу, 2 - про розвиток роботи з інвестиціями. Також 1 урядовий законопроект стосується національної безпеки і оборони», - повідомив перший віце-прем'єр.

Крім того, Арбузов підкреслив, що кожен з цих проектів має своє особливе значення, і Кабмін розраховує на їхню підтримку парламентом. «Не меншу важливість мають і заходи щодо річниці Голодомору. Це питання загальнонаціонального значення, і ми вже давно розпочали підготовку до цієї дати», - запевнив він.

Андрій Боярунець,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155