Народний депутат від Партії регіонів, член парламентської робочої групи з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном Володимир Олійник не виключає, що в наступний вівторок, 19 листопада, група може передати документ на розгляд сесійної зали. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.

«Ми і надалі будемо працювати над цим законопроектом, і якщо буде добра воля, то, можливо, у вівторок вийдемо з цим рішенням у Верховну Раду», - сказав Олійник.

За його словами, вчора був змінений варіант законопроекту, але він ще не зареєстрований. «Сьогодні неможливо ознайомитися з тим законопроектом, який вони (опозиція. - Ред.) підготували», - зазначив Олійник, повідомляє «УНІАН».

Як сказав депутат, робота над законопроектом просувається важко, і однією з причин цього є те, що не всі представники опозиції у робочій групі мають юридичну освіту.

У той же час Олійник зазначив, що всі шість представників Партії регіонів, які входять у робочу групу, мають юридичну освіту.

Нагадаємо, для підписання Угоди про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті «Східного партнерства» 28-29 листопада Україна повинна прийняти закони про лікування засуджених за кордоном і внести зміни у виборче законодавство.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

157