Віталій Кличко виступає проти участі своїх соратників по об'єднан ій опозиції Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока у президентській виборчій кампанії. Про це боксер заявив у інтерв'ю, опублікованому сьогодні у журналі «Фокус».

Кличко пояснив свою позицію тим, що Яценюк і Тягнибок будуть відтягувати його голоси, як найбільш рейтингового політика, що призведе, в кінцевому рахунку, до перемоги в перегонах за президентське крісло Віктора Януковича.

«Об'єднавши голоси опозиційних сил навколо кандидата, який має найбільші шанси на перемогу, опозиція зможе виграти. Балотування Арсенія Яценюка та Олега Тягнибока ускладнить завдання опозиційних сил, відкриє поле для маніпуляцій влади. У такому разі немає стовідсоткової гарантії, що у другий тур зможе вийти представник опозиції», - сказав Кличко, коментуючи той факт, що його особистий президентський рейтинг вище, ніж сумарний рейтинг Яценюка і Тягнибока.

На запитання «Фокуса» про те, як на його особистий рейтинг вплине участь у президентській кампанії Юлії Тимошенко і чи буде Кличко підтримувати екс-прем'єра в гонці за президентське крісло, якщо їй буде надана така можливість, лідер партії УДАР не зміг дати чіткої відповіді: «Ваше запитання не більше ніж спекуляція. Найважливіше завдання сьогодні - зробити так, щоб Юлія Тимошенко не залишалася у місцях позбавлення волі».

Кличко не конкретизував, що саме він має на увазі: надання Тимошенко «тюремних канікул» з метою лікування і без можливості участі у президентській кампанії чи звільнення з можливістю участі у виборчій кампанії 2015 року.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

612