Прокуратура Волинської області розслідує причини смерті 20-річного водія, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, після його затримання співробітниками Державної автомобільної інспекції.

За інформацією прес-служби наглядового відомства, повідомлення про те , що по дорозі до лікарні помер 20-річний житель смт Турійськ, надійшло зранку 13 листопада.

Як з'ясувалося, молодий чоловік у стані алкогольного сп'яніння рухався на автомобілі з Ковеля у напрямку Турійська і не зупинився на вимогу працівників взводу супроводження управління ДАІ УМВС України у Волинській області.

На великій швидкості він продовжив рух. Два екіпажі ДАІ переслідували його до місця проживання в Ковелі. Там хлопець залишив транспортний засіб, який пошкодив по дорозі, і намагався втекти пішки. Правоохоронці наздогнали і затримали його.

Незабаром на виклик ДАІ приїхала слідчо-оперативна група Турійського райвідділу. Посадивши хлопця в службовий автомобіль, правоохоронці повезли його в міліцію, але по дорозі йому стало зле. Хлопця негайно доправили у Ковельську центральну районну лікарню, де констатували його смерть.

«Всебічність, об'єктивність і неупередженість розслідування забезпечена шляхом повного обмеження доступу співробітників органів внутрішніх справ до матеріалів та ходу розслідування. Вплинути якось на хід розслідування, на картину, яка буде встановлена, не може ніхто. Все знаходиться під контролем прокуратури області, яка і з'ясує обставини смерті затриманого правоохоронцями хлопця», - підкреслили у відомстві.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

238