Міністр оборони України Павло Лебедєв скасував рішення про видачу службового житла в Києві посадовим особам Генерального штабу.

Як повідомляє прес-служба оборонного відомства, таке рішення прийнято за результатами службового розслідування, проведеного за фактами, викладеними у програмі «Гроші» в ефірі телеканалу «1+1».

«Враховуючи підтверджені факти допущених порушень при розподілі квартир та висновки комісії, яка проводила службове розслідування, скасовано рішення про надання житлової площі адміралу Кабаненку І.В. і старшому лейтенанту Барабашуку О.В.», - йдеться в повідомленні.

Раніше затверджені рішення про склад житлової комісії гарнізону Києва скасовані як видані з перевищенням повноважень.

Міністр доручив начальнику Генштабу Володимиру Заману і начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил Яні Грузинській впорядкувати і зробити більш прозорим ведення квартирного обліку у військових частинах, гарнізонах та квартирно-експлуатаційних органах, а також упорядкування обліку житлової площі, що надходить в гарнізони для розподілу серед військовослужбовців.

«Військовослужбовці та працівники ЗС України, які допустили порушення, виявлені в ході службового розслідування, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності наказами відповідних командирів і начальників», - підкреслили в Міноборони.

Як повідомляв ForUm, наприкінці жовтня СБУ скасувала допуск до державної таємниці першому заступнику начальника Генштабу ЗСУ адміралу Ігорю Кабаненку.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

470