Кабінет Міністрів затвердив Порядок і правила обов'язкового страхування майнових ризиків при промисловій розробці родовищ нафти і газу, а також при дослідженні, видобуванні та використанні газу (метану) вугільних родовищ, повідомляється на сайті Інформаційно-аналітичного Бюлетеня КМУ.

Документи розроблені для забезпечення відшкодування шкоди, завданої навколишньому природному середовищу внаслідок аварій чи технічних неполадок при розробці родовищ і видобутку шахтного метану, а також у разі пошкодження державного майна, наданого в користування інвестору, який займається видобутком нафтогазових ресурсів.

Очікується, що завдяки реалізації документів будуть посилені державні гарантії і впорядкований механізм страхування випадків компенсації збитків при промисловій розробці родовищ вуглеводнів. Також позначиться чітка процедура взаємодії між страховими компаніями та державою.

Крім того, буде зменшено навантаження на державний бюджет, пов'язане з необхідністю компенсації шкоди, заподіяної при видобутку нафти і газу. Таким чином, підвищиться надійність гарантій своєчасних і в повному обсязі виплат постраждалим.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137