Гімн України перед матчем Україна-Франція, який відбудеться у п'ятницю, 15 листопада, на НСК «Олімпійський» у Києві, виконає вокальна формація «Піккардійська Терція». Про це повідомила прес-менеджер колективу Галина Гузьо.

«Піккардійці» для нашої національної збірної з футболу, як талісмани. Легендарна львівська шістка вже з десяток разів налаштовувала наших гравців на перемогу, за що і футболісти, і вболівальники визнали колектив «фартовим», - зазначила Гузьо, повідомляє «Укрінформ».

На переконання художнього керівника вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимира Якимця, для будь-якого артиста, для будь-якої групи виконувати гімн своєї країни - дуже почесна місія. А особливо, коли це старт такої відповідальної гри. «Упевнений, що під час першого «домашнього» матчу вдома на «Олімпійському» і так пануватиме неймовірно піднесена атмосфера. Наше завдання перед початком матчу - ще більше підбадьорити і команду, і вболівальників. А оскільки Гімн «Ще не вмерла України» традиційно співають цілими стадіонами, то будемо такими собі диригентами для переповнених трибун», - сподівається Якимець.

«Піккардійці» вірять у перемогу української збірної з футболу 15 листопада. «Судячи з останніх матчів, у нашої команди є всі задатки для того, щоб перемогти», - додав художній керівник формації, який серед «піккардійців» є найбільшим футбольним уболівальником.

Цього року «Терція» вже принесла національній футбольній збірній одну перемогу - на початку вересня саме після співу «піккардійців» на стадіоні «Арена Львів» Україна перемогла команду Сан-Марино з рекордним розгромним рахунком 9:0. А в минулі роки після патріотичного заряду від «Терції» наші футболісти тріумфували у матчах зі збірними Польщі, Білорусі, Вірменії та іншими командами.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2634