У п'ятницю,15 листопада, Центральна виборча комісія проведе знищення матеріалів відеоспостереження, створених на чергових виборах народних депутатів 2012 року. Про це повідомляє прес-служба комісії.

У ЦВК зазначили, що юридичні підстави для подальшого зберігання відеозаписів на сьогоднішній день відсутні.

Зокрема, у прес-службі пояснили, що зберігання цих матеріалів забезпечується не самюї ЦВК, а компанією «Сітронікс інформаційні технології Україна» на підставі відповідного договору, укладеного влітку 2012 року. «Договірні зобов'язання цього товариства перед комісією зі зберігання інформації, створеної з використанням системи відеоспостереження, завершуються 15 листопада 2013 року», - заявили у комісії.

Також у ЦВК додали, що продовження дії відповідного договору неможливе, оскільки кошти для фінансування подальшого зберігання відеозаписів у держбюджеті не передбачені.

Разом з тим у комісії сподіваються, що в разі прийняття нового закону про застосування системи відеоспостереження під час проведення майбутніх виборів буде передбачено зберігання відповідних матеріалів протягом п'ятирічного строку.

Як повідомляв ForUm , ЦВК прийняла рішення знищити відеозаписи з парламентських виборів 2012 року, як це передбачено законом. Записи повинні бути знищені 15 листопада.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

226