Буковинські правоохоронні органи не схильні вважати, що у пограбуванні квартири народного депутата у Чернівцях були «політичні мотиви».

Про це повідомив начальник управління карного розшуку УМВС України в Чернівецькій області Руслан Домніцак.

«Цілком ймовірно, що злочинці не орієнтувалися, в чию квартиру вони проникли. Зброю та особисті документи не винесли. Припускаю, це зробили свідомо», - цитує його «УНІАН». При цьому повідомляється, що була пограбована квартира нардепа Геннадія Москаля.

За словами Домніцака, пограбування квартири Москаля сталося протягом останніх 5 днів. Весь цей час у квартиру не заходили ні власники, ні люди, які доглядають за апартаментами. Тому злочин виявили тільки 14 листопада.

За словами Домніцака, зловмисники проникли в квартиру через другий поверх, віджавши металопластикове вікно. Поки особи злодіїв ще не встановлені, але в полі зору міліції є кілька підозрюваних.

Сума збитків ще встановлюється. Поки що міліції відомо про викрадення особистих речей та коштовностей, що було виявлено при поверхневому огляді місця злочину. Більш детальна інформація про збиток буде відома після того, як власники оглянуть свої речі.

Нагадаємо, у Чернівцях обікрали квартиру нардепа.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

373