Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив надію на успішний візит в Україну президента Азербайджану Ільхама Алієва, який відбудеться найближчим часом.

Про це глава уряду заявив під час зустрічі з першим заступником прем'єр-міністра Азербайджанської Республіки Ягубом Еюбовим, повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.
 
 
«Азаров привітав азербайджанську делегацію з призначенням нового складу уряду і висловив надію на успішний візит президента республіки в Україну найближчим часом», - йдеться в повідомленні.

Крім того, прем'єр-міністр високо оцінив результати роботи десятого засідання Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва, яке завершилося сьогодні в Києві.

«Засідання міжурядової українсько-азербайджанської комісії пройшло успішно», - підкреслив Азаров.

На його думку, найважливішими напрямами співпраці між країнами є торговельно-економічна, енергетична, транспортна сфера, оборонна промисловість.

Під час зустрічі сторони висловилися за обопільну підтримку партнерських відносин та поглиблення економічного співробітництва.

Нагадаємо, у жовтні Ільхам Алієв переміг на виборах президента Азербайджану, набравши 83,89% голосів виборців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

416