Лідер групи «Мумій Троль» Ілля Лагутенко натякнув на те, що музичний колектив незабаром може припинити своє існування. «Концертами в грудні ми закінчуємо 16-річну історію гастролей «Мумій Троля», який ви вже так добре знаєте», - наводяться слова Лагутенка на офіційному сайті групи.

«Коли тобі виповнюється 16 років, ти закінчуєш школу, пора отримувати паспорт і думати про вступ до вузу. Я впевнений, що моє плавання по музичних океанах ще не закінчується. Але вже, мабуть, на іншому кораблі!» - сказав фронтмен групи.

У грудні група відіграє у московському клубі Stadium Live і Льодовому Палаці Санкт-Петербурга. Перед цим музиканти встигнуть виступити в Україні, куди «тролі» вирушать після невеликої перерви, взятої після закінчення уральсько-сибірської частини туру під назвою «SOS Матросу».

Торік група «Мумій Троль» відзначилася, відправившись у навколосвітню подорож на вітрильнику «Сєдов». Музиканти виступали у портах, куди заходило російське судно. У липні 2013-го барк повернувся в Санкт-Петербург.

«Після подорожі в групі залишилися лише справжні... моряки! Погодьтеся, хороша ідея для перевірки колективу на міцність - вийти у відкритий океан. Випробування, на жаль, пройшли не всі. Після повернення з плавання «Мумій Троль» відправився в гастрольну подорож, під час якої «з корабля на берег» зійшов гітарист Юрій Цалер», - йдеться на сайті групи.

Повідомляється, що гітарист за станом здоров'я не може більше справлятися зі своїми обов'язками в рамках концертного туру. Втім, на розклад концертів це не вплинуло - скасовувати виступи не довелося, оскільки в музичному колективі з'явився новий учасник.

Група «Мумій Троль» була створена у Владивостоці у 1983 році. На її рахунку - 10 студійних альбомів, кілька синглів та міні-альбомів. «Мумій Троль» представляв Росію на пісенному конкурсі «Євробачення» у 2001 році і зайняв там 12-е місце. Хіт «Утекай» з альбому «Морська» 1997 року увійшов до списку «40 пісень, що змінили світ» за версією російського видання Rolling Stone.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2343