Співробітники Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків вилучили у двох іноземців більше 50 кг героїну, вартість якого за цінами «чорного» ринку становить понад $7 млн, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Цієї кількості героїну повинно було вистачити на виготовлення півмільйона доз.

За словами начальника Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків МВС України Олега Школьного, деякий час тому оперативники підрозділу отримали інформацію про наміри групи громадян використати територію України для транзитного переміщення партії героїну з країн азіатського регіону в Євросоюз.

Двох зловмисників, які є іноземними громадянами, міліціонери затримали в Києві.
 
 
«Зараз у столиці та низці областей України проходять заходи з документування каналу надходження цієї речовини в країну, а також каналу, за допомогою якого зловмисники мали намір перемістити його в країни Європи», - зазначив Школьний.

За його словами, це найбільша партія героїну, вилучена правоохоронцями з незаконного обігу протягом кількох останніх років.
 

Дії зловмисників кваліфіковані за кількома статтями Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за зберігання наркотичних засобів, їх транспортування з метою збуту, а також за контрабанду наркотиків на територію України. Затриманим може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на термін до 12 років.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2341