В Україні до кінця поточного року Міністерство охорони здоров'я України закупить 1423 автомобілі швидкої медичної допомоги.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, заявила начальник Управління державних цільових програм і державних закупівель МОЗ України Галина Довганчин.

«Нещодавно міністерство закупило 1309 «швидких»: з них 143 - реанімобілі типу С, 1063 автомобілі екстреної медичної допомоги типу В, і 103 машини «швидкої» типу А2», - сказала вона.

За її словами, 18 листопада планується підписання договору і затвердження указу про розподіл цих автомобілів серед регіонів країни, згідно з їхніми заявками», сказала Довганич і підкреслила, що на сьогодні рівень забезпечення «швидкими» в Україні зросте вдвічі. «Сьогодні рівень забезпечення «швидкими» в Україні становить близько 30%. Після закупівлі показник подвоїться і складе 60%», - уточнила чиновник.

«Швидкі» отримає кожен регіон країни. Перші поставки ймовірно будуть здійснені у грудні цього року. Найбільшу кількість машин отримає Донецька область (128), Львівська (79). Харківська (88), і Київ (91).

Як раніше повідомляв ForUm, карети швидкої медичної допомоги укомплектовані медобладнанням на 10%.

Тетяна Мацур,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

155