Лідери опозиції настільки захопилися боротьбою за владу на майбутніх президентських виборах, що просто ігнорують інтереси простих українців і готові принести євроінтеграцію в жертву особистим президентським амбіціям. Про це сказав політичний експерт Володимир Цибулько.

Політолог зазначив, що опозиція навмисно затягує вирішення питання Тимошенко, щоб зірвати підписання Асоціації з ЄС, тому її дії підозріло збігаються з планами Кремля щодо зриву асоціації.

«Ця більшовицька тактика описується простою формулою - «чим гірше, тим краще». Діалектика цілком зрозуміла для боротьби за владу, тільки де тут місце простій людині в цій боротьбі? Чим гірше, тим довше людина має терпіти «до кращих часів» у надії на те, що ті, хто сьогодні діє всупереч інтересам суспільства, почнуть поступати в його інтересах. Не будуть!» - заявив політолог, коментуючи дії опозиції.

Цибулько сказав, що спостерігаючи за діями опозиції, люди рано чи пізно поставлять собі цілком очевидні запитання, відповіді на які свідчать про те, що опозиція навмисно провалює асоціацію Україна-ЄС.

«Момент істини для опозиції прийде несподівано. Народ, ім'ям якого вони сьогодні борються за владу, рано чи пізно поставить багато запитань. Якщо влада така безнадійна, чому вона подає євроінтеграційні закони, які отримали схвалення Венеціанської комісії? Чому парламентська більшість віддає опозиції розробку закону про лікування ув'язнених, а з нього виходить персоніфікований закон «під Юлю»? Чому раптом у цей історичний момент інтереси опозиції щодо зриву асоціації таким дивним чином стали збігатися з інтересами Кремля, як зовсім недавно з цими ж інтересами збіглися дії ВО «Свобода» щодо видобутку сланцевого газу на заході України?» - сказав Цибулько.

Він зазначив, що політичний егоїзм лідерів опозиції, які думають не про майбутнє, а про наближення президентських перегонів, йде в розріз з інтересами простих людей.

«Зараз мова йде про конкретні справи. Тому що коли за лідерами опозиції стоять надії мільйонів простих людей, а ці лідери просто топчуть ці надії, починаєш замислюватися - а чи дійсно вони працюють заради суспільного блага?» - резюмував політолог.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

170