Президент України Віктор Янукович відмічає важливість вирішення екологічних проблем у промислових регіонах країни.

Під час спілкування з представниками ЗМІ в Запоріжжі Глава держави, зокрема, підкреслив, що всі інвестиційні проекти на підприємствах важкої промисловості, у тому числі і на «Запоріжсталі», не реалізуються без екологічної експертизи. «Екологічна складова у будь-якому з проектів, здійснених в останні роки, становить не менше 25-30%», - зазначив він.

На переконання Януковича, така практика сприятиме поліпшенню екологічної ситуації в промислових регіонах. «Якщо ми будемо йти цим шляхом, це перспектива того, що викиди будуть знижуватися», - сказав Президент.

«Вони уже значно зменшені, але цього недостатньо», - додав він.

Янукович переконаний, що бізнес і влада повинні об'єднати зусилля для вирішення екологічних проблем.

«Це велика робота, яку влада, інвестори і власники повинні робити разом. Ми це будемо вирішувати. Це сьогодні у промислових регіонах України питання номер один», - підкреслив Президент.

Янукович запевнив жителів міста, що влада робить все, щоб поліпшити екологічну ситуацію у промислових регіонах. За його словами, ця мета буде досягнута за рахунок підтримки державою модернізації підприємств та впровадження новітніх технологій на виробництві, які дозволять значно зменшити викиди в навколишнє середовище.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

167