Міністерство внутрішніх справ України активно шукає нові ринки збуту для вітчизняної продукції в Азії, Південній Америці і на Близькому Сході.

Про це, як передає кореспондент Forum'у, міністр закордонних справ України Леонід Кожара заявив під час зустрічі з керівництвом ТПП України і регіональних торгово-промислових палат України.

«Сьогодні ми працюємо над виходом України на ринки збуту Азії, Південної Америки та Близького Сходу. Так, понад 60 підприємств і компаній активно беруть участь в цьому процесі. Вони працюють в металообробній, машинобудівній, хімічній, промисловій, фармацевтичній галузях, в будівельному секторі, у виробництві медобладнання та у сфері послуг. Окрему увагу ми приділяємо підтримці вітчизняного виробника на зарубіжних ринках», - акцентував глава зовнішньополітичного відомства.

Кожара підкреслив, що на сьогодні важливим аспектом роботи МЗС є створення умов роботи для встановлення максимально вигідних торговельних режимів для національного бізнесу. Одним з важливих аспектів роботи також є підписання міжнародних договорів, які передбачають зняття технічних бар'єрів і формування зон вільної торгівлі.

Як раніше повідомляв ForUm, Президент України Віктор Янукович доручив главі зовнішньополітичного відомства України Леоніду Кожарі і міністру економічного розвитку і торгівлі України Ігорю Прасолову вжити заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності закордонних дипломатичних установ щодо захисту на зовнішніх ринках інтересів вітчизняних суб'єктів господарювання.

Питання захисту прав інвесторів і створення комфортних умов для ведення бізнесу залишаться під особистим контролем Президента України Віктора Януковича.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

137
Туфли осень-зима Everest