Президент Віктор Янукович вважає, що законопроект про виїзд засуджених для лікування за кордоном повинен стосуватися всіх громадян України. Про це він сказав журналістам у Запоріжжі.

«У нас наступний пленарний тиждень (19-22 листопада), яким він буде, ми з вами побачимо. Сьогодні це питання розглядається в парламенті. Я багато разів говорив, що якщо цей закон буде прийнятий, і його підтримає парламент, я його підпишу», - сказав він.

При цьому Глава держави зазначив, що проводив велику кількість консультацій, і загальна позиція полягає в тому, що відповідний законопроект повинен стосуватися всіх громадян України, а не персонально колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Всі громадяни України перед законом рівні. Верховенство закону і права - перш за все... Ніяких ексклюзивних підходів, я вважаю, тут не мають ніякого права (не повинно бути) для жодного громадянина», - додав Янукович.

Президент зазначив, що робоча група парламенту працює над цим законопроектом і повинна прийняти консенсусне рішення, повідомляють «Українські новини».

На його думку, в законопроекті повинні бути обговорені конкретні умови, за яких ув’язнений матиме право на лікування за кордоном.

Крім того, Глава держави вважає, що законопроект має бути підтриманий усіма фракціями парламенту і обов'язково повинен містити процедуру відправки в'язня для лікування за кордон.

При цьому Янукович підкреслив, що законопроект не повинен містити можливості для ухилення особи від кримінальної відповідальності.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейський парламент продовжив місію Кокса і Олександра Кваснєвського в Україні до Вільнюського саміту «Східного партнерства». Про це заявив президент Європейського парламенту Мартін Шульц на прес-конференції у Брюсселі у середу ввечері, 13 листопада.

На даний момент узгодженого законопроекту про лікування засуджених за кордоном немає.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

161