Україна вклалася у термін і подала в Міжнародний олімпійський комітет заявку на право проведення у Львові XXIV зимових Олімпійських ігор у 2022 році.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул на конференції з питань розвитку Інтернету в Києві.

«Сьогодні 14 число, це був останній термін. Я хочу сказати, що ми подали заявку на участь в Олімпіаді-2022», - сказав віце-прем'єр, повідомляє «УНІАН».

Нагадаємо, столиця зимових Олімпійських ігор-2022 буде названа в липні 2015 року під час сесії Міжнародного олімпійського комітету. На поточний момент містами-конкурентами Львова вже стали столиця Норвегії - Осло, столиця Швеції - Стокгольм і казахське місто Алмати. Очікується, що спільну заявку на проведення Олімпіади-2022 можуть подати китайські міста Пекін і Чжанцзякоу.

5 листопада віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка та міський голова Львова Андрій Садовий підписали декларацію про наміри подати заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор у 2022 році.

Зимова Олімпіада 2014 року пройде у російському місті Сочі. За оцінками експертів, проведення Олімпіади обійдеться Росії у більш ніж 50 млрд дол.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

198