Черг вантажних транспортних засобів на українсько-російському кордоні не спостерігається, крім пункту пропуску «Бачівськ» (Сумська область). Про це повідомляє Відділ з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України.

«Своєї черги на виїзд у пункті пропуску та на під'їзді до нього очікують близько 120 вантажівок. Всі інші пункти пропуску працюють у штатному режимі», - йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що в цілому за рахунок вжитих заходів щодо мінімізації наслідків скупчення автотранспорту протягом доби у пункті пропуску «Бачівськ» оформлені на виїзд понад 300 вантажівок. «Таким чином, ситуація в пунктах пропуску на кордоні російської залишається стабільною та контрольованою», - додали у Держприкордонслужбі.

Також у відомстві зазначили, що, реагуючи на ситуацію, Держмитслужба України посилила контроль за рахунок додаткових нарядів, організувала взаємодію з суміжними службами, підрозділами ДержНС , облдержадміністраціями та обласними управліннями ДАІ.

Як раніше повідомляв ForUm , 12 листопада російська митниця ввела нові правила проходження товарів на кордоні з Україною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

311