Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху попередив у середу, що «погана угода» з Іраном щодо його ядерної програми може призвести до війни, і закликав продовжити тиск на Іран, пише GMA News.

«Поганими» він називає пропозиції, які обговорюють з іранцями представники «шістки» міжнародних посередників. Компроміс, який зберігає за Іраном можливість продовжувати збагачення урану при пом'якшенні міжнародних санкцій, ізраїльтяни називають неприйнятним, наполягаючи на повному припиненні виробництва ядерного палива і демонтаж відповідних потужностей.

«Є не тільки два можливих рішення іранського питання: погана угода або війна. Це невірно. Є ще третій варіант - продовжити тиск санкціями. Я б навіть сказав, що погана угода неминуче призведе до другого, небажаного результату», - сказав Нетаньяху, виступаючи перед парламентаріями.

Раніше він не раз попереджав, що Ізраїль не буде пов'язаний домовленостями міжнародного співтовариства з Іраном і готовий самостійно захищатися від ядерної загрози.

Переговори між Іраном і «шісткою» (США, Великобританія, Франція, Німеччина, Росія і Китай) планують відновити 20 листопада.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114