Спостережна місія Європейського парламенту у складі екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського та екс-президента ЄП Пета Кокса впевнена, що в даний час передчасно робити висновок про те, що умови для підписання Угоди Україна-ЄС з боку Києва не виконані.

«У світлі майбутньої Ради ЄС з питань закордонних справ, яка відбудеться 18 листопада, ми вважаємо, що в даний час буде передчасним робити висновок, що умови були виконані або, навпаки, ще не досягнуті », - йдеться у заяві місії Європейського парламенту, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У заяві стверджується, що, за оціночною думкою доповідачів, невирішені питання, які залишаються, можуть бути вирішені так чи інакше. «Що критично, так це не здатність знайти рішення, а, швидше, політичне бажання це зробити. Що вкрай необхідно у майбутній тиждень, так це знайти це політичне бажання, діяти і виконати», - заявляють Кокс і Кваснєвський.

Нагадаємо, на засіданні Ради ЄС 18 листопада планувалося прийняти рішення про підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Європейський парламент продовжив місію Пета Кокса і Олександра Кваснєвського в Україні до Вільнюського саміту «Східного партнерства».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

348