Якщо Віталій Кличко буде битися з найсильнішими на сьогодні суперниками, перемога йому аж ніяк не гарантована. А поразка йому не потрібн а з політичних міркувань.

Таку думку висловив головний редактор сайту «Ринг» Ігор Вітько.

«Ситуація з боксерською кар'єрою Віталія Кличка сьогодні прийняла досить дивний і не дуже гарний вигляд. У принципі, те, що чинний чемпіон світу за однією із важливих версій більше року не проводить захист свого титулу, не така вже рідкість у світі професійного боксу. Тут бізнес задавлює спорт: версіям важливі знамениті й популярні чемпіони, тому що вони приносять великі гроші. Чим більше призовий фонд бою, тим більший відсоток внеску у відповідну організацію за санкцію цього бою», - підкреслив експерт.

Тому, на його думку, боксерські організації йдуть на поводу у чемпіонів, то дозволяючи їм довго не виходити на ринг, то дозволяючи битися з суперниками за довільним вибором, а не з офіційними претендентами, пише «Комсомольская правда в Украине».

«Звичайно, для шанувальників спорту, для вболівальників це сумно. Але що значать вболівальники, коли мова йде про великий бізнес? А у випадку Віталія ще має місце і велика політика. Абсолютно очевидно, що він не залишає бокс, оскільки чемпіонська слава приносить йому і політичні дивіденди. Вийде він ще на ринг - важко сказати. У суто спортивному плані Віталій у свої 42 роки зберігає хорошу форму і великий потенціал. Але якщо він буде битися з найсильнішими на сьогодні суперниками, перемога йому аж ніяк не гарантована», - зазначив Вітько.

Головний редактор журналу «Ринг» зауважив, що поразка Кличку не потрібно з політичних міркувань.

«Крім того, статус депутата не дає йому можливості займатися бізнесом - в даному разі боксувати за гроші. І хоча сам Віталій навіть заявив, що готовий битися безкоштовно, я не вірю у таку благодійність», - підсумував він.

Нагадаємо, що Всесвітня боксерська рада (WBC) зобов'язала українця Віталія Кличка, який володіє титулом чемпіона світу за версією цієї організації у важкій вазі, визначитися до 30 листопада 2013 року, чи буде він захищати це звання.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

278