Сьогодні представники місії спостерігачів Європарламенту в складі екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського та екс-президента ЄП Пета Кокса будуть присутні на позачерговому засіданні Верховної Ради України. Про це в ексклюзивному коментарі кореспондентові Forum'у повідомив заступник голови ВР Руслан Кошулинський.

«Наскільки мені відомо, Кокс і Кваснєвський планують особисто бути присутніми у Верховній Раді на позачерговому засіданні, на якому, згідно з порядком денним, повинні розглядатися законопроекти щодо виконання європейських завдань», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, голова Верховної Ради України Володимир Рибак підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту 13 листопада, на якому планується прийняти законопроект про лікування засуджених за кордоном.

Робоча група з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном не прийшла ні до якого результату, у зв'язку з цим опозиція вирішила зареєструвати свій законопроект.

Народні депутати від фракції Партії регіонів прийдуть на позачергове засідання парламенту, незважаючи на те, що спільний законопроект про лікування засуджених за кордоном не напрацьований.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

114