Прокуратура внесла зміни в обвинувальний акт щодо «врадіївської справи». Змінений текст обвинувального акта під час судового засідання Первомайського міського районного суду 12 листопада зачитала прокурор, що представляє державне обвинувачення у судовому процесі у «врадіївській справі», Наталія Висоцька.

Оновлення тексту обвинувального акта стосується лише епізодів перевищення службових повноважень підсудним капітаном міліції Євгеном Дрижаком. Текст обвинувального акта не змінює суті пред'явлених йому звинувачень, всі злочини, які інкримінуються підсудному, залишилися без змін, скоротилася лише кількість епізодів.

«Врахували те, що не всі документи, які вивчили під час судових засідань, відповідають ознакам службових... Тому, щоб не нагромаджувати звинувачення, ми їх виключили», - пояснила журналістам Висоцька, повідомляє «УНІАН».

Для того, щоб сторони та суддівська колегія могли ознайомитися з новим текстом обвинувального акта і підготуватися, суд оголосив перерву до 20 листопада.

Прокурор також повідомила, що на сьогоднішньому засіданні держзвинувачення подало вже всі матеріали в суд і, якщо захист не буде вносити нові клопотання, то суд перейде до дебатів.

Нагадаємо, в смт Врадіївка Миколаївської області 26 червня троє чоловіків затягли в автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля с. Сирове, побили і зґвалтували.

28 червня за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень затримали лейтенанта міліції Дмитра Поліщука і таксиста Сергія Рябиненка.

Увечері 2 липня прокуратура Миколаївської області затримала капітана Врадіївського райвідділу міліції Євгена Дрижака.

5 серпня прокуратура Миколаївської області вручила підозрюваним у зґвалтуванні і побитті Крашкової повідомлення про нову підозру. Їхні дії перекваліфіковані на ч. 2 ст. 15 п.п. 4,6,9,12 і ч. 2 ст. 115 (скоєння закінченого замаху на умисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю, з корисливих мотивів, з метою приховати інший злочин, за попередньою змовою групою осіб).

Крім того, Рябиненку інкримінується скоєння розбійного нападу, а Поліщуку і Дрижаку - скоєння зґвалтування, розбійного нападу, а також низки службових злочинів.

8 жовтня Первомайський районний суд почав розгляд по суті справи про побиття Крашкової.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

296