КП «Київблагоустрій» почало зносити нововстановлені МАФи у столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, 12 листопада працівники комунального підприємства демонтували нововстановлені тимчасові споруди на вул. Декабристів, 5 у Дарницькому районі.

Ряд з трьох великих павільйонів загальною площею більше 100 кв. м. був встановлений на тротуарі у жовтні поточного року, попри чинний мораторій на встановлення нових тимчасових споруд.

На виконання припису інспектора з благоустрою з вимогою надати дозвільну документацію на розміщення або демонтувати тимчасові споруди власними силами, власник зазначених тимчасових споруд надав рішення Святошинського районного суду міста Києва про заборону проводити демонтажні роботи.

Фахівці Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА подали апеляційну скаргу на вказане рішення. Проте в ході судового розгляду було встановлено, що зазначена справа в Святошинському районному суді Києва не зареєстрована, а за вказаним номером зареєстровано іншу адміністративну справу. Таким чином, рішення Святошинського районного суду про заборону проведення демонтажних робіт було підроблено власником нововстановлених тимчасових споруд.

Як зазначають у КМДА, випадки підробки судових рішень про заборону демонтажу тимчасових споруд не поодинокі. «Сьогодні в провадженні судів знаходиться 65 справ, у яких винесено рішення про заборону Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища, КП «Київблагоустрій» і райдержадміністраціям демонтувати тимчасові споруди. Зараз вже 8 таких рішень оскаржено, 3 постанови - фальсифіковані, відносно них будуть відкриті кримінальні справи», - сказав директор профільного департаменту Сергій Садовий.

За даними КМДА, звернення власників самовільно встановлених МАФів з позовами, метою яких є винесення постанов про заборону демонтажу тимчасових споруд, носять масовий характер, і подібна практика продовжує поширюватися, про що свідчить постійне збільшення кількості винесених постанов.

Нагадаємо, депутати Київської міської ради планують 4 грудня затвердити порядок розміщення МАФів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

187