Співробітники дирекції безпеки ПАТ «Київенерго» спільно з правоохоронцями Оболонського РУ ГУМВС затримали двох осіб, які перевіряються на причетність до крадіжки люків теплових камер компанії в Пущі-Водиці, повідомили Forum'у в прес-службі компанії.

11 листопада під час проведення огляду теплових камер майстром районного відділення СВП «Київські теплові мережі» було виявлено пропажу 24 люків. Зокрема, чотири з них перебували на вході до навчального закладу на вулиці Лісова.

Як згодом з'ясувалося, всього було вкрадено 29 люків, з яких 5 - власність ВАТ «Київводоканал» та ВАТ «Київгаз». Частина зі знайдених люків була пошкоджена.

У компанії нагадали, що з січня по жовтень 2013 року в столиці було вкрадено 29 люків (20 у Дніпровському районі, 4 у Деснянському та 5 у Дарницькому). За 10 місяців поточного року «Київенерго» замінило 181 люк і відремонтувало 237 люків.

Як раніше повідомляв ForUm, цього року органи внутрішніх справ відкрили близько 1200 кримінальних проваджень за фактами злочинів, пов'язаних з викраденням каналізаційних люків.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

140