На початок листопада вітчизняні аграрії залучили 13 млрд гривень кредитних коштів, повідомив міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк.

«Фінансове забезпечення аграріїв залишається важливим питанням, тому Міністерство за дорученням Президента України всіляко сприяє кредитуванн ю аграріїв. Зокрема, відомство працює над спрощенням механізмів для залучення кредитних коштів», - підкреслив міністр.

За словами Присяжнюка, вітчизняні сільгоспвиробники залучають все більше кредитних коштів. Так, з початку року аграрії отримали 13 млрд гривень кредитів, що на 3 мільярди більше, ніж у минулому році. Так, аграрії залучили 8,1 мільярда гривень короткострокових кредитів, майже 2,2 мільярда - середньострокових і 2,7 мільярда - довгострокових. Значну частку цих коштів сільгоспвиробники використовували на осінньо-польові роботи, які зараз завершуються.

«Для осінньо-польових робіт аграрії залучили 2,7 мільярда гривень банківських кредитів. І хоча роботи в полі вже практично завершені, сільгоспвиробникам необхідні оборотні кошти на зберігання і транспортування врожаю, підготовку до весняної посівної кампанії. І щоб аграрії змогли надалі залучати кредити за нижчими ставками, починає свою роботу Земельний банк. Особливо це важливо для середніх і дрібних виробників», - зазначив глава відомства.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125