Аварійність на морському і річковому транспорті України в січні-жовтні 2013 року знизилася на 35% порівняно з аналогічним періодом 2012 року - до 30 пригод, повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ з посиланням на дані Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті.

Якщо ж порівнювати аварійність суд ен не з початку року, а за третій квартал і за аналогічний період 2012 року, то аварійність знизилася на 63%.

Як зазначають експерти, більша частина аварій на транспорті виникає через грубі порушення правил безпеки судноплавства, недотримання експлуатантами плавзасобів елементарних правил. Характерно, що майже в половині аварій брали участь незареєстровані маломірні судна.

Серед найбільш поширених правопорушень на морському і річковому транспорті фахівці відзначають: управління судн ами, які не пройшли технічний огляд, не мають бортових номерів і позначень, з несправностями або взагалі без реєстрації (майже 40% від загальної кількості порушень).

Але найбільш гострою проблемою, на думку фахівців, є управління судн ами у нетверезому стані.

«Навіть незважаючи на 35% зниження аварій, наслідки деяких з них дуже тя жкі - загибель людей. Для виправлення цієї ситуації Укрморрічінспекція за підтримки Міністерства інфраструктури ініціює посилення відповідальності за правопорушення на водному транспорті», - заявив голова Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті Григорій Соболевський.

Він уточнив, що мова йде про збільшення штрафів за правопорушення, вчинені судноводіями і судновласниками.

Європейські стандарти безпеки, які зараз впроваджуються в Україні, ґрунтуються, насамперед, на відповідальному ставленні до людського життя і на жорсткій відповідальності за порушення встановлених правил, підкреслюють експерти.

Урядові аналітики нагадують, що Кабінет Міністрів схвалив проект Закону «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо підвищення розмірів стягнень за порушення законодавства з безпеки на морському та річковому транспорті».

Після схвалення законопроекту Верховною Радою відповідальність моряків та судноводіїв за вчинені правопорушення значно посилять. Зокрема, за керування транспортними засобами або суднами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, передбачений штраф від 3 400 до 5 100 грн.

У той же час в 10 разів будуть збільшені штрафи за керування незареєстрованими суднами, суднами, які не пройшли технічного огляду, або не мають бортових номерів і позначень, або мають несправності і т.д. В таких випадках штрафи зростуть з 17-85 грн до 510-850 грн. Якщо ж судном буде керувати особа, яка не має на це права, сума штрафу підвищується з 51-85 грн до 340-850 грн.

Як зазначають експерти, посилення відповідальності за порушення законодавства з безпеки на морському та річковому транспорті сприятиме зменшенню аварій на воді і збереже чимало людських життів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

134