У Києві працює 77 підприємців віком до 18 років, повідомила начальник столичного управління Міністерства доходів і зборів Ірина Носачова.

«Якщо протягом 2012 підприємницьку діяльність зареєстрували 17 осіб віком від 16 до 18 років, то протягом 2013 у столиці підприємцями зареєструвалися вже 58 представників молоді», - цитує Носачову прес-служба відомства.

Серед найпоширеніших сфер діяльності столичної бізнесмолоді є торгівля промисловими товарами та продуктами, приготування їжі та надання послуг харчування, надання в оренду та експлуатація власної або орендованої нерухомості, надання перукарських послуг та комп'ютерне програмування.

«На сьогодні наймолодшим підприємцем столиці є дівчинка, якій у серпні виповнилося 16 років. Вона зареєструвалася напри кінці вересня поточного року і надає послуги з навчання мистецтву драми і музики», - розповіла Носачова.

У Міндоходів нагадали, що, згідно з нормами Цивільного кодексу України, фізична особа, яка досягла 16-річного віку і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю, може бути зареєстрована підприємцем за умови письмової згоди батьків, опікуна чи органів опіки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

184