Тайфун «Хайян», що обрушився на Філіппіни в минулі вихідні, став найбільш руйнівним за останні 100 років, пише The Global Times.

Про це заявив начальник відділу координації та відповідних дій Управління ООН з координації гуманітарних питань (УКГП) Джон Гі нг.

«Трагедія торкнулася 9,8 млн чоловік. За масштабами руйнувань це найсильніший тайфун майже за 100 років», - сказав він.

За словами чиновника, кілька районів країни повністю спустошені, без даху над головою залишилися близько 600 тисяч осіб

Як повідомив Гінг, заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Валері Амос відбула на Філіппіни, щоб оцінити ситуацію в країні і очолити міжнародні зусилля з ліквідації наслідків тайфуну.

За його словами, Амос у понеділок, 11 листопада, оголосила про виділення ООН 25 млн доларів для закупівлі товарів першої необхідності населенню, що опинилося у скрутному становищі.

«Зараз всі наші зусилля спрямовані на якнайшвидше надання гуманітарної допомоги у величезних масштабах», - додав Гінг. Він підкреслив, що постраждале населення потребує головним чином продовольства, медикаментів і тимчасового притулку .

«Нашим пріоритетом є запобігання подальшому погіршенню ситуації у сфері охорони здоров'я в умовах, коли загинули понад 10 тисяч осіб. Необхідно своєчасно поховати їх», - підкреслив він.

Нагадаємо, Пентагон направив авіаносець «Джордж Вашингтон» та інші кораблі військово-морського флоту на Філіппіни для допомоги в ліквідації наслідків тайфуну «Хайян».

Президент Філіппін Беніньо Акіно 11 листопада оголосив у країні режим національного лиха через руйнівні наслідки потужного тайфуну «Хайян».

Нагадаємо, за попередньою інформацією, жертвами тайфуну на Філіппінах стали близько 10 тис. осіб, ще 2 тисячі вважаються зниклими безвісти .

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що громадян України немає серед постраждалих від тайфуну «Хайян».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

410
Классические туфли мужские