Пентагон направив авіаносець «Джордж Вашингтон» та інші кораблі військово-морського флоту на Філіппіни для допомоги у ліквідації наслідків тайфуну «Хайян», передає USA Today.

«Авіаносець, на борту якого перебувають близько 5 тис. членів екіпажу, 80 літаків і вертольотів, в даний час у Гонконзі і повинен прибути до філіппінського узбережжя протягом двох-трьох днів», - заявив прес-секретар Пентагону Джордж Літтл. «Завдання екіпажу - прискорити розподіл гуманітарної допомоги постраждалому населенню та евакуація поранених» - акцентував він.

Американські військові вже надіслали понад 200 морських піхотинців, моряків та інших військовослужбовців на Філіппіни для допомоги у відновленні регіону після тайфуну.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейська комісія виділила 3 млн євро екстреної допомоги постраждалим від тайфуну «Хайян» Філіппінам.

Президент Філіппін Беніньо Акіно 11 листопада оголосив у країні режим національного лиха через руйнівні наслідки потужного тайфуну «Хайян».

Нагадаємо, за попередньою інформацією, жертвами тайфуну на Філіппінах стали близько 10 тис. осіб, ще 2 тисячі вважаються зниклими безвісти .

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що громадян України немає серед постраждалих від тайфуну «Хайян».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2612
Классические туфли мужские