Пентагон направив авіаносець «Джордж Вашингтон» та інші кораблі військово-морського флоту на Філіппіни для допомоги у ліквідації наслідків тайфуну «Хайян», передає USA Today.

«Авіаносець, на борту якого перебувають близько 5 тис. членів екіпажу, 80 літаків і вертольотів, в даний час у Гонконзі і повинен прибути до філіппінського узбережжя протягом двох-трьох днів», - заявив прес-секретар Пентагону Джордж Літтл. «Завдання екіпажу - прискорити розподіл гуманітарної допомоги постраждалому населенню та евакуація поранених» - акцентував він.

Американські військові вже надіслали понад 200 морських піхотинців, моряків та інших військовослужбовців на Філіппіни для допомоги у відновленні регіону після тайфуну.

Як раніше повідомляв ForUm, Європейська комісія виділила 3 млн євро екстреної допомоги постраждалим від тайфуну «Хайян» Філіппінам.

Президент Філіппін Беніньо Акіно 11 листопада оголосив у країні режим національного лиха через руйнівні наслідки потужного тайфуну «Хайян».

Нагадаємо, за попередньою інформацією, жертвами тайфуну на Філіппінах стали близько 10 тис. осіб, ще 2 тисячі вважаються зниклими безвісти .

Директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс заявив, що громадян України немає серед постраждалих від тайфуну «Хайян».

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

2616