Опозиція налаштована на те, щоб не голосувати за звільнення Юлії Тимошенко. Про це у коментарі кореспонденту ForU m'у заявив народний депутат від Партії регіонів Олександр Стоян.

«Я висловлю свою точку зору, яка сформувалася у мене в п'ятницю під час голосування за створення комісії з підготовки законопроекту (про лікування ув'язнених за кордоном. - Ред.). Для проформи опозиція вимагала, щоб комісія була створена із керівників фракцій і голів комітетів, щоб мати більшість. У такому випадку вони напрацювали б законопроект про її (Юлії Тимошенко. - Ред.) амністію або звільнення. Ми ж виступили з варіантом про створення цієї комісії на пропорційній основі, з яким вони миттєво погодилися. Чому? А ось це найцікавіше. Якби це була «їхня» комісія, вони, безумовно, пропонували звільнення, амністію екс-прем'єра. Наша комісія, наша більшість буде пропонувати лікування (за кордоном. - Ред.), але з подальшим відбуванням покарання у в'язниці. Ось у чому заковика. Їм дуже не хочеться, щоб Тимошенко була на волі. Бо хто такий Яценюк?.. Тимошенко, напевно, ще пригадає йому ті дії, коли він набрав тушок. Хто такий Кличко, який вже заявив, що хоче бути П резидентом?.. Вони налаштовані на те, щоб не голосувати за варіант свободи Тимошенко», - заявив він.

Крім того, за словами нардепа, якщо спочатку місія Кокса-Кваснєвського говорила тільки про лікування Тимошенко, не пов'язуючи це з її звільненням, то в останні місяці йдеться лише про звільнення. «У мене закралася думка, що Яценюк і Кличко розуміють, що ставити питання про звільнення - це не вирішення проблеми. Ми на це не підемо. Ось вони і підкинули ідею зверху - тільки звільнення. Це означає, що Юля буде і на далі продовжувати відбувати покарання», - наголосив Стоян.

«Що стосується євроінтеграції, то, на мій погляд, якщо б опозиція дуже хотіла, щоб ми були у Європейському Союзі, вони б не прив'язували ЄС до звільнення Тимошенко. Ми і так прийняли багато законів, які від нас вимагав ЄС. Чесно кажучи, я здивований, чому таке доленосне рішення для України пов'язане з однією людиною, яка перебуває в ув'язненні за вчинений що до народу злочин, пов'язаний з контрактом, згідно з яким люди повинні платити кабальні ціни за газ», - заявив він.

Як раніше повідомляв ForUm, 8 листопада Рада створила тимчасову робочу групу з підготовки законопроекту про виїзд засуджених для лікування за кордон на пропорційній основі.

Головою робочої групи обраний депутат від фракції ПР, член комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Геннадій Васильєв.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

252