На Кубку світу зі стрільби, який проходить у Мюнхені (Німеччина), українські спортсмени завоювали дві бронзові медалі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

У стрільбі із пневматичного пістолета з дистанції 10 м володарем бронзової медалі став Олег Омельчук. Переможець на цій дистанції - італієць Андреа Аморе, який випередив суперника з Китаю Ван Чживея на 0,8 очка .

Ще один українець Сергій Куліш піднявся на третю сходинку п'єдесталу пошани у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 50 м з трьох положень. Перемогу здобув італієць Ніколо Кампріані, залишивши позаду норвезького спортсмена Оле Крістіана Бріна.