Президент Міжнародної федерації футбольних асоціацій Зепп Блаттер заявив, що чемпіонат світу 2022 року однозначно пройде в Катарі і відбудеться влітку. Про це він заявив після зустрічі з представниками катарського оргкомітету змагань.

Зокрема, Блаттер підкреслив: «Перше, що хочеться сказати, ЧС-2022 точно пройде в Катарі. Це рішення було прийнято у 2010 році, і не підлягає обговоренню. Катар зобов'язується забезпечити всі необхідні умови для комфорту футболістів та вболівальників. Стадіони будуть обладнані всіма необхідними засобами для охолодження. Звичайно, було б краще перенести турнір, але ми цього робити не будемо. Турнір не проходитиме в січні або лютому. Також причиною такого рішення може стати те, що взимку в цей час буде проходити зимова Олімпіада. Було б дуже нешанобливо проводити футбольний ЧС одночасно з такими великими змаганнями», повідомляє «УНІАН».

Раніше багато фахівців і футбольні організації виступали з критикою щодо проведення турніру в Катарі влітку, оскільки температура повітря там перевищує 50 градусів за Цельсієм.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

1334