Подальше поліпшення інвестиційного клімату в Україні пов'язане зі створенням зони вільної торгівлі з Євросоюзом. Про це заявив перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов за підсумками зустрічі з єврокомісаром Янушем Левандовські під час візиту до Брюсселя.

«Україна рухається до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Приймаються необхідні закони і рішення уряду. Також Україна вже зараз готується до імплементації Угоди. Це вирішальний і дуже непростий час для нашої країни. У цей відповідальний момент нам потрібна підтримка Європейського Союзу », - сказав Арбузов, повідомляє прес-служба першого віце-прем'єра.

За його словами, Україні вдалося зблизити позиції з ЄС з багатьох питань. Він нагадав, що реформаторські кроки уряду були оцінені Всесвітнім банком.

«В останньому рейтингу Doing Business Україна піднялася відразу на 28 позицій, зайнявши 112-е місце серед 190 країн. За три роки Україна поліпшила свої позиції на 40 пунктів. Подальше поліпшення інвестиційного клімату ми пов'язуємо зі створенням зони вільної торгівлі з ЄС », - сказав перший віце-прем'єр-міністр.

Представник уряду переконаний, що введення європейських норм і стандартів, зняття торгових бар'єрів підвищить привабливість України і створить більш комфортні умови для бізнесу.

Крім того, Арбузов повідомив єврокомісару, що зараз український уряд працює над пошуком внутрішніх стимулів для пожвавлення економіки та переорієнтації експорту на нові ринки.

Як раніше повідомляв ForUm, 18 жовтня під час зустрічі в Брюсселі з Європейським комісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле перший віце-прем'єр-міністр України заявив, що євроінтеграційний курс України підтримують практично всі політичні сили і громадянське суспільство, а наявність розбіжностей у вирішенні окремих питань не перешкоджає спільним діям у напрямку Асоціації з ЄС.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

113