Якщо Україна не підпише Угоду про асоціацію з Євросоюзом, кінець світу не настане. Про це в інтерв'ю «ЛІГАБізнесІнформ » заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

«Історичний шанс буде втрачено. На жаль. Звичайно, буде погано і Україні, і Євросоюзу. Але кінець світу не настане, і сонце сходити не перестане. Але у нас, принаймні, залишиться повага до самих себе, за те, що ми - держава, а не маріонетка », - сказав політик.

За його словами, Україна зробила все, що від неї вимагав Євросоюз. «І якщо наприкінці цього шляху доля 45-мільйонної держави для ЄС опиниться на одних вагах з долею однієї людини - це їхнє право, їхнє рішення. Європейські політики повинні, зрештою, хоч трохи звертати увагу на те, що ми - держава. На те, що у нас є свої закони. Ні, вони хочуть тільки звільнення Тимошенко », - підкреслив регіонал.

На його думку, якби українська опозиція хотіла в ЄС, то вона б постаралася виключити пункт щодо Тимошенко зі списку вимог. «Вони ж дружньо спілкуються з Коксом і Кваснєвським. Кваснєвський мало не ночує в палаті Тимошенко. Приберіть цю вимогу, і у нас не залишиться перешкод на шляху до Євросоюзу », - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, Європейська комісія закликала Україну поквапитися з ухваленням у другому читанні євроінтеграційних законопроектів та вирішенням ситуації з екс-прем'єром Юлією Тимошенко, оскільки 18 листопада ЄС прийме рішення про підписання Угоди про асоціацію з Україною.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

257