Червоноградський міський суд виніс вирок 26-річному жителю міста, який 9 років перебував у розшуку за скоєння розбійного нападу у 2004 році.

Як повідомляє сектор по зв'язках з громадськістю управління МВС у Львівській області, у липні 2004 року, у віці 17 років, діючи за попередньою змовою разом з трьома товаришами, один з яких на той час також був неповнолітнім, юнаки скоїли розбійний напад на одну з сімей Червонограда. Використовуючи заздалегідь приготовані для скоєння злочину маски, рукавички та інші засоби, близько 4.00 молоді люди проникли в будинок, в якому проживав чоловік разом з дружиною та неповнолітньою донькою.
Зловмисники почали погрожувати своїм жертвам, вимагаючи віддати їм наявні цінні речі, при цьому, завдаючи господареві будинку удари руками і ногами по різних частинах тіла. Крім того, вони застосовували викрутку, як предмет залякування та умисного заподіяння тілесних ушкоджень до господаря та його дружини. Їхню доньку грабіжники зв'язали скотчем.
Сума вкраденого склала 18887 гривень.

Учасники злочину були затримані і засуджені за ст. 187 ч.4 КК України. Організатору злочину вдалося втекти, і весь цей час він переховувався. У червні 2013 він був затриманий.

У судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину.

У вересні 2013 року Червоноградський міський суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст.187 КК України (Розбій) і призначив покарання із застосуванням ст.69 КК України (Призначення більш м'якого покарання, ніж передбачено законом) у вигляді чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією частини майна.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

204