Міністерство закордонних справ у зв'язку з наближенням тайфуну «Хаян » рекомендує громадянам України, які перебувають на території В'єтнаму, а також тим, хто планує його відвідати, утриматися від відвідування з 9 листопада по 11 листопада південно-центрального регіону країни, у тому числі міст Дананг , Хуе, Нячанг, що відносяться до курортних центрів В'єтнаму.

Також МЗС закликало українців постійно відстежувати повідомлення місцевих органів про розвиток ситуації, і бути готовими до екстреної евакуації з небезпечних зон проходження тайфуну і, у разі її проведення, слідувати інструкціям рятувальних служб.

У разі необхідності отримання відповідної допомоги громадянам України слід звертатися до Посольства України у В'єтнамі за телефоном: 00844 37 34 44 92, 00 84 903 4222 16.

Як раніше повідомляв ForUm, МЗС України рекомендує утриматися від поїздок у центральну частину Республіки Філіппіни у зв'язку з наближенням тайфуну «Іоланда » ( «Хаян »).

Один з найпотужніших будь-коли зареєстрованих тайфунів обрушився на Філіппіни у п'ятницю, 8 листопада, пошкодивши комунікації і заблокувавши дороги в центрі країни.

За прогнозами метеорологів, «Хаян » залишить територію Філіппін у суботу, вийде в Південно-Китайське море і попрямує у напрямку до В'єтнаму і Лаосу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

870