Експертиза визнала сина колишнього голови Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафи Джемільова Хайсера, який підозрюється у вбивстві людини, психічно здоровим. Про це розповів сам екс-голова Меджлісу.

«Мого сина визнали психічно здоровим, і я цьому радий. Колись ми його довго лікували в стаціонарі відомого католицького центру в Стамбулі, а потім п'ять років він приймав ліки. Зараз експертиза визнала его здоровим », - розповів він в інтерв'ю виданню «Фокус ».

Джемільов також вкотре підкреслив, що він не дозволяє, щоб дане вбивство було використано з метою тиску на нього.

«Немає підстав стверджувати, що це було навмисне вбивство, адже вбитий був другом нашої сім'ї. А вони намагаються довести умисність, розраховуючи, що на мене можна тиснути. Але у мене є принципи, які я не порушу у жодному разі », - сказав він.

Як повідомляв ForUm, 32-річного Хайсера Джемільова, молодшого сина голови Меджлісу Мустафи Джемільова, затримали 27 травня на місці вбивства - у дворі його будинку в Бахчисараї. Від пострілу в голову загинув місцевий житель, 44-річний Февзі Едем - будівельник, який іноді допомагав родині лідера меджлісу. Міліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

28 травня Київський районний суд Сімферополя обрав для підозрюваного у вбивстві запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

5 червня підозрюваний був поміщений в Кримську республіканську клінічну психіатричну лікарню №1, щоб пройти судово-психіатричну експертизу.

У липні Джемільова перевели назад у Сімферопольське СІЗО, після чого йому кілька разів продовжували запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, оскільки була призначена повторна судова психіатрична експертиза.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

250