Закон про прокуратуру може бути винесений до сесійної зали для ухвалення в другому читанні і в цілому не раніше наступної п'ятниці, 15 листопада. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту ForUm'у заявив глава робочої групи з підготовки законодавства про прокуратуру Володимир Олійник.

«Сьогодні було ухвалено рішення про підготовку до другого читання за скороченою процедурою. Тобто не за 14, а за 7 днів. Тобто через тиждень, наступної п'ятниці, ми могли б його розглядати, але не раніше », - заявив він.

Як повідомляв ForUm, 8 листопада Верховна Рада України прийняла за основу президентський законопроект «Про прокуратуру ».

5 листопада Президент України Віктор Янукович вніс до Верховної Ради України проект закону «Про прокуратуру ».

6 листопада комітет Верховної Ради з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні прийняв рішення рекомендувати парламенту прийняти в першому читанні і за основу президентський проект закону «Про прокуратуру ».

Перед цим Верховна Рада зняла з розгляду депутатський законопроект «Про прокуратуру ».

Раніше європейська комісія «За демократію через право » ( «Венеціанська комісія ») рекомендувала Україні внести зміни до законопроекту про прокуратуру для повноцінної відповідності європейським стандартам.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

266