Нова група з напрацювання спільного законопроекту про лікування засуджених за кордоном вже сформована: головою залишився народний депутат від фракції Партії регіонів Геннадій Васильєв. Про це в коментарі ForUm'у повідомив регіонал Володимир Олійник.

«Робоча група з пошуку консенсусу щодо Тимошенко збереться в понеділок. Група вже створена, глава - Геннадій Васильєв, його заступник - позафракційний Ігор Єремєєв, секретар - народний депутат від фракції «Батьківщина » Ірина Луценко », - повідомив регіонал.

До групи увійшли шість регіоналів: Геннадій Васильєв, Володимир Олійник, Віталій Журавський, Володимир Мисик, Інна Богословка; Ірина Луценко, Андрій Кожем'якін та Геннадій Москаль ( «Батьківщина »), Андрій Міщенко «Свобода », Ірина Геращенко ( «УДАР »). Від КПУ представники ще не узгоджені.

За словами Олійника, засідання комісія проведе у вівторок. «Ми ще не знаємо, чи буде воно закрите. Але ви ж самі розумієте, що при камерах буде важкувато », - резюмував регіонал.

Як раніше повідомляв ForUm, Верховна Рада прийняла рішення створити нову тимчасову робочу групу з напрацювання спільного законопроекту про лікування засуджених за кордоном.

Комітет Верховної Ради з питань правового забезпечення правоохоронної діяльності на своєму засіданні ухвалив рішення створити робочу групу, яка розробить новий законопроект щодо лікування Тимошенко за кордоном.

Учора, 7 листопада, місія спостерігачів Європарламенту у складі екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса визначила дедлайн для прийняття пакету законів, необхідних для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

185