Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко повинна звернутися до європейського співтовариства і попросити зняти питання з обов'язкових до виконання у рамках підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це в коментарі ForUm'у заявив голова регламентного комітету Ради, народний депутат від Партії регіонів Володимир Макеєнко.

«Юлія Володимирівна, вважаю, має звернутися до Європейського союзу і сказати: підпишіть у Вільнюсі, я знімаю своє питання, і ви його зніміть, будь ласка, з порядку денного, нехай у України буде історичний шанс. Так вона повинна зробити, якщо любить цю державу, інакше у парламенті з'явиться ще багато законопроектів, але результат - сумніваюся», - сказав він.

За словами Макеєнка, історія знає багато випадків, коли кандидати у Президенти знімалися з виборів на користь інтересів держави. Крім того, він нагадав 1990 рік, коли фракція комуністів, маючи в українському парламенті переважну більшість, проголосувала за незалежність України. «Коли було поставлене питання проголосувати за незалежність держави Україна, розуміючи, що вони втрачають все - посади, можливості, комуністичну партію, - вони проголосували за незалежність», - сказав він.

Крім того, він не радить Тимошенко сподіватися на опозицію у питанні прийняття законодавства щодо лікування засуджених за кордоном. «Як тільки вона опиниться у Німеччині, вона їх покличе на розмову, яка нікому не потрібна », - зазначив він.

Нагадаємо, місія спостерігачів від Європарламенту у складі екс-президента Польщі Олександра Кваснєвського і екс-президента Європарламенту Пета Кокса визначила дедлайн для прийняття пакету законів, необхідних для підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Тільки після напрацювання матеріалів робочою групою, яка створена Комітетом Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, фракція Партії регіонів визначиться щодо голосування з приводу лікування Юлії Тимошенко за кордоном.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

160