Віталій Кличко налаштований захистити свій титул ч емпіона світу з боксу за версією WBC , але якщо такий бій відбудеться, він за нього грошей не отримає, щоб не було підстав для позбавлення його депутатського мандата. Про це він заявив в ефірі «5 каналу».

«У мене один титул, якщо буде потрібно, буду захищати. Але на сьогоднішній день у мене є важливий бій - у Верховній Раді, де ми боремося за майбутнє нашої країни. Що стосується наступного бою, буде він чи не буде, я зможу відповісти на це, коли прийде час», - заявив Кличко.

«А якщо я не буду отримувати нагороду, тоді не буде ніяких підстав для позбавлення (депутатства - Ред.). Можна перевести гроші на дитячи й будинок, або на благодійність, всі гроші, які я заробив. Є варіантів дуже багато, і якщо я буду боксувати, то бій буде не за гроші», - додав він.

Нагадаємо, Всесвітня боксерська рада зобов'язала українця Віталія Кличка, який володіє титулом чемпіона світу за версією цієї організації у важкій вазі, визначитися до 30 листопада 2013 року, чи буде він захищати це звання.

Кличко не виходив на ринг вже 14 місяців. Свій останній поєдинок він провів у вересні 2012 року в Москві, перемігши нокаутом Мануеля Чарра з Німеччини. Після того бою ЗМІ писали, що Кличко може завершити кар'єру, але він офіційно цю інформацію не підтвердив.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

575
Туфли осень-зима Everest