Кабінет Міністрів прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 3 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів», повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ.

Внесеними до Положення змінами передбачено, що марки встановленого зразка виготовляються на замовлення Міністерства доходів і зборів державним підприємством, яке перебуває в управлінні Національного банку України.

Документ прийнятий для посилення держконтролю за виробництвом акцизних марок та своєчасного забезпечення ними суб'єктів господарювання, які здійснюють виробництво та імпорт алкогольних і тютюнових виробів.

«Ми зацікавлені у кардинальному зменшенні обсягів «тіньового сектора» підакцизних товарів і налаштовані на захист споживачів від фальсифікованої продукції на українських прилавках», - заявив м іністр доходів та зборів України Олександр Клименко.

Переведення друку нових акцизних марок на держпідприємство є одним з етапів створення урядом комплексної системи обліку обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів. Система передбачає контроль торгівлі підакцизними товарами на всіх етапах - виробництво, оптові поставки, роздрібний продаж, за значають експерти.

Нагадаємо, раніше на Державний поліграфкомбінат «Україна» від приватного концерну ЄДАПС було передано друкування закордонних паспортів для українців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

476