Майстер дільниці КП «Харківводоканал», з вини якого при проведенні ремонтних робіт загинуло 4 співробітника підприємства, засуджений до 5 років позбавлення волі і звільнен ий від відбування покарання з випробувальним терміном 3 роки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харкова.

Крім того, майстер протягом двох років не має права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчою діяльністю.

«Засуджений повинен слідкувати за тим, щоб працівники дотримувалися необхідних заходів безпеки - користувалися протигазами та запобіжними поясами, з допомогою яких можна витягти з колодязя людину в разі небезпеки», - підкреслив прокурор харківської прокуратури Клим Бико в.

Також суд частково задовольнив цивільний позов дружини і матері двох загиблих і зобов'язав комунальне підприємство заплатити 200 тисяч гривень моральної шкоди.

Як повідомляв ForUm, 7 червня ремонтна бригада КП «Харківводоканал» у складі трьох слюсарів, електрозварника, майстра і водія виїхала за викликом усувати аварію на водогоні. На місці вони з'ясували, що для ремонту необхідно закрити вентиль, і один із слюсарів спустився в колодязь, не використовуючи при цьому жодних засобів безпеки.

Оскільки у колодязі накопичилися отруйні гази, там йому стало зле , і чоловік кинувся рятувати сина, який теж був працівником бригади. Таким чином загинули чотири людини.

Прокурор Харкова Євген Попович заявив, що працівники чергової бригади комунального підприємства «Харківводоканал», загиблі при проведенні ремонтних робіт, порушили правила техніки безпеки.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

123